Windows 10 İçin Son Gün !

Windows 10 geçtiğimiz yıl 29 Temmuz’da çıkmış olup 1 yıl süreyle bedava sunulacaktı fakat 1 yıl çok çabuk geçmiş olup Windows 10 için son günü yaşıyoruz yarın bütün Dünya’da bedava olan Windows 10 artık ücretli olacak.

Windows 10 ile bütün Windows serisinin zirvesini yaşatan Microsoft firması büyük bir fedakarlık yapıp 1 yıllığına bu ürünü ücretsiz sundu ilk yayınlandığı günden itibaren milyonlarca kişi Windows 10’a geçip büyük bir ilgi göstermişti fakat yarın itibari ile bu ürün artık paralı olacak 119 dolardan satışa sunulacak bu ürün gerçekten bedava almayanlar için büyük can yakacak gibi duruyor.

Çoğu kişi hayla Windows 10’a geçmemiş kendi sistemlerinden vazgeçmemiş durumda fakat güncelleme anında hiçbir veri kaybı olmayacağı gibi eski bilgisayarınızdan kat kat daha hızlı bir sisteme geçeceğinizi de söylemek isteriz. Windows 10 hayla güncellemeler ile desteklenecek olup 2 Ağustos’da alacağı büyük güncelleme ile bir çok konuda iyileştirme yapılacak. Microsoft firması geçtiğimiz yıl Windows Xp ye olan desteğini çekmişti en yakın zamanda Windows 7 sürümünden de desteğini çekeceğini düşünüyor o yüzden yakın zamanda büyük bir grup Windows 10’a geçebilecek fakat para ödemeleri gerekebilecek. Aynı zamanda Windows 10 sürümünü indirip flaşa kurma özelliği de mevcut .

Windows 10 Nasıl Kurulur ?

Şuan ki Windows sürümünüzün sağ alt kısmına güncelleme uyarısının gelmiş olması gerek oradan yapacağınız başvuru ile Windows 10’a geçebilirsiniz.

Beklemeden anında geçmek için Microsoft’un kendi sitelerinden olan adresten indirip kurabilirsiniz. Siteye gitmek için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: